Unutmadan, Birde Meraklısıysanız Birçok Gazino Var

SSR Botanic Garden : Park bu kadar güzeldi. Sea Garden : Burgaz’ın en güzel yerlerinden biri Sea Garden yani Deniz Parkı. Bulgaristan’ın turizm incilerinden biri de, Burgaz. Bulgaristan’ın ortasında Balkan Dağları’nın arasında güller diyarı Kazanlık şehri, adeta masallardan çıkmış gibi. Kazanlık şehri, gül üretiminin yanı sıra son birkaç yılda dünyada lavanta çiçeği üretiminde lider olan Fransa’yı da geçmeyi başardı. Eğer kendi aracınızla gelecekseniz, Kapıkule Sınır Kapısı’ndan çıkıp Harmanlı üzerinden Kazanlık şehrine gelip vadinin uçsuz bucaksız lavanta tarlalarını ziyaret edebilirsiniz. Tabi kendi aracınızla gelip Kırklareli’nin köylerini keşfederek Aziziye (Dereköy) Sınır Kapısı’ndan ülkeye veda etmekte güzel bir seçenek olabilir. Tabi otele gecelik en az 300 – 400 lira vermek isterseniz, Uludağ’a gidebilirsiniz. Bansko’ya bir kayak tatilinden çok daha fazlası için gidebilirsiniz. Bansko Caz Festivali ve Avrupa’nın en büyük kayak partisi olan Horizon Festivali de Bansko’ya dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerin ve kayak severlerin akın akın gelmesini sağlıyor. Bansko’ya özel aracınızla gidiyorsanız, Yunanistan üzerinden otobanı (İstanbul – İpsala – Dedeağaç – Kavala – Krinides – Drama – Dolce Vita – Bansko) kullanarak gitmenizi öneririm. Daha çok slotlar üzerine kurulmuş olan bu oyun ile kumarhane tutkunuzu mobil cihazınız üzerinden sürdürebilirsiniz.

#
Bahis Sitesi
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
1000TL %100
5.0⭐
2
600TL %100
4.8⭐
3
1500 TL %100
4.8⭐
4
1500 TL %100
4.6⭐
5
1000 TL %100
4.6⭐
6
365TL %100
4.5⭐

Winter Magic gazino, adından da anlaşılabileceği üzere, kar, kış, soğuk ve beyaz temalı bir oyun. Bunun yanında bedava gazino turları hakkında da detaylı bilgileri sizlerle paylaşarak daha mantıklı ve daha hoş bir oyun ortamı yaratacağımızı zannediyorum. Unutmadan, birde meraklısıysanız birçok gazino var. DP koalisyon hükümetinin son Bakanlar Kurulu kararıyla, resmen gazino işletme iznine sahip oldu. Avrupa’nın sayılı kayak merkezlerinden biri olan Bansko, İstanbul’a yaklaşık 600 km uzaklıkta özel aracınızla 7 saatte gidebileceğiniz şirin olduğu kadar ekonomik bir kasaba. Kasabadaki pistlerin toplamı 70 km ve Dünya şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı, siyah zorluk dereceli 2600 metrede bulunan Tomba kayak pisti de Bansko’da bulunmakta. Modern odaları bulunan Semeli Hotel’in 2 kişi 1 gecelik fiyatı , 508 TL. Havuz Bar: Cratos Hotel’in en güzel havuzlarında serinlerken bir yandan da içeceklerinizi içebileceğiniz havuz barı her daim hizmetinizdedir.

Ama özetle, güzel bir mekanda kokteyl fiyatları, 20-30 TL arasında olur. Yemek fiyatları, Türkiye fiyatlarının 5-10 TL üzerinde seyrediyor. Ülkemizde Kıbrıs gece hayatının bu kadar popüler olmasının en önemli nedenlerinden birisi, alkol ve sigaranın Türkiye fiyatlarına göre çok çok ucuz olması. Bonustan yararlanmak için üyelerin kayıplarının en düşük 100 dolar olması gerekir. De Molay Bar, muazzam tarihi dokusu ve canlı müzikleriyle Magosa’da eğlenilecek yerlerin başında gelir benim için. Kültürümüze yakın yiyecek ve hediyelikler için gidilebilir. Özellikle ülkemizden sadece Kıbrıs eğlence mekanları için gidenler oldukça çok. Özellikle mükemmel slot ve video poker oyunları arayan oyuncular tarafından tercih edilir. Kumar oyunları gerçek hayatta ne kadar tehlikeliyse sanalda bir o kadar eğlenceli olabiliyor. Dürüst olalım: Karman çorman kayıt işlemlerini, anlaşılmaz oyunları veya hiçbir değişikliğin olmadığı sıkıcı oyunları kim sever ki?