Paris Las Vegas Hotel & Gazino

Ortalama fiyatları fast food için 5-10 dolar. Türkiye’deki fiyatları biliyorsunuz. Kıyaslamasını size bırakıyorum ! Eğer gitmek isterseniz size bir öneri: Erken saatlerde gezin, çünkü kuyruk uzun olabiliyor. Bana kalırsa ise tepe çok güzel bir Plovdiv panoraması sunuyor; size önerim geldiğinizde Nebet Tepe’ye gelin güneşin batışında Plovdiv’i, Plovdiv’in harika Osmanlı evlerini seyredin. Bildiğiniz gibi kumar oynamak çok tehlikeli bir bağımlılık. Hatta bu bölgede, bir da gazino var. Bu sitelere üye olarak daha temiz ve kaliteli ( sorunsuz ) olarak gazino ve diğer oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz. Öte yandan ülkemizdeki gazino sayısı veya bu anlamda konulacak limit ise ayrı bir tartışma konusudur ve bana göre her şey usulüne göre yapılmalıdır. He bir de gece kulüpleri, Las Vegas Kumarhaneleri var. Las Vegas’da kaç gün kalsak gezilecek yerleri bitiririz ? Las Vegas’da nereye gidilir, nereler gezilir, görülecek yerler nerelerdir ? Barselona tarihi yerler arasında önemli bir yere sahip olan Barcelona Katedrali, oldukça etkileyici bir havaya sahip ve çok güzel bir mahallede bulunuyor. Barselona gezi notlarına Picasso müzesi ile devam edelim. Ya da dilerseniz, Picasso Müzesi’nden yürümeye devam ederseniz, parkın batı girişinden parka ulaşabilirsiniz.

#
Bahis Sitesi
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
1000TL %100
5.0⭐
2
600TL %100
4.8⭐
3
1500 TL %100
4.8⭐
4
1500 TL %100
4.6⭐
5
1000 TL %100
4.6⭐
6
365TL %100
4.5⭐

Parkın içinde göl, doğa tarihi müzesi, hayvanat bahçesi ve gezeceğiniz yemyeşil bir alan bulunuyor. Barselona görülecek yerlerin içerisindeki en yeşil sahaya sahip olan parkın içindeki gölde, kayıkla da dolaşabiliyorsunuz. İşte, Barceloneta denilen bölgede, Barselona plajları, restoranlar ve kafeler bulunuyor. Mystery Garden Guest Hotel : Plaja 18 dakikalık yürüme mesafesinde olan otelde ücretsiz otopark ve wi-fi hizmeti bulunuyor. Bir de Gotik mahallesi çevresinde dolaşırken Barcelona Katedrali’nin çok yakınında olan bisküvi dükkanları gözünüze çarpabilir. Barcelona gezilecek yerlere Montjuic Tepesi ile devam etmek istiyorum. Ayrıca Montjuic Olimpiyat Evine de çok yakın bir noktada. Buddha Tooth Relic Temple da bu bölgedeki bir başka tapınak. Bence, bir şehri anlamak istiyorsanız, mutlaka yüksek bir noktaya çıkıp, tek tek gezdiğiniz yerleri görmeye çalışın. Bu tepe, şehri yukarıdan seyredebileceğiniz çok güzel bir nokta. Ölümünden 432 yıl sonra ise dönemin imparatoru, St.Barnabas Kilisesi’nin özerkliğini ilan edip, buraya bir manastır inşa edilmesi için para bağışında bulunmuş.

Kredi kartınız ile para yatırmanızdan dolayı hesap ekstrenizdeki görülecek olan işlemi düşünebilirsiniz. Kredi kartınızı da rahatça kullanabilirsiniz. Ulaşım için aynı adlı MRT istasyonu, yani Clarke Quay durağını kullanabilirsiniz. Ulaşım için, MRT durağı Chinatown’da öneceksiniz. Son olarak Poble Espanyol’un ücretinden de bahsedelim. Poble Espanyol’dan 150 numaralı otobüsle ve ya L1-L2’den birini kullanarak metro – finüküler yapabilirsiniz. Bu teleferiğe, Port Cable Car diyorlar. Hatta bu mahalleye, Barri Gotic diyorlar. İspanya’nın dört bir yanından toplanmış binlerce eseri, hatta şanslı iseniz sergileri dahi görebileceğiniz harika etkinlikleri yakalayabilirsiniz burada. Sadece bir nokta olarak başlığı yazdım ama, inanın bana tek tek her yeri gezseniz yarım gün hatta 1 gün anca yeter. Ama, arada dağlar kadar fark vardı. Bu aslında ne kadar kullanışlı bir kart zaten herkes biliyor. 648 yılında ise bir korsan akınından sonra kentin son sakinleri, Famagusta kentini oluşturacak olan Arsinoe’ye göç ettikleri bilgilerine saptanmış.