Paris Las Vegas Hotel & Gazino

Su altı turları yaptığım bölge Doğu bölgesi oldu. Mauritius’da, konakladığım bölge Grand Baia bölgesi idi. Marina bölgesi beni çok büyüledi ve gitmeden önce bunu hissetmenizi istedim. Kıbrıs’a tatil planları yapmadan önce mutlaka Kıbrıs Nerede Nasıl Gidilir yazımı okuyun. Magosa’ya gelmişken mutlaka bir akşam uğramanızı tavsiye ederim. Gelmişken mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Kıbrıs Magosa’ya gelmişken gece hayatını bu mekanda geçirmeden gitmeyin derim. Özellikle Denny’s Cafe’yi tercih edin derim. Her turdan sonra paranızı tekrar hesaplayın ve onluk parçalar halinde bölmeye devam edin. Ancak bu iznin apar topar Bakanlar Kurulu kararıyla verilmesi siyasi çevrelerde çalkantıya neden olmaya devam ediyor. Bu sitemiz de gazino oyunları konusunda gayet başarılı bir çizgide yoluna devam ediyor. Çok geniş bir ortama sahip olmamasına rağmen cuma ve cumartesi günleri kalabalık oluyor. Özellikle cuma ve cumartesi geceleri bir harika geçiyor. Bir Marmaris’i ve Bodrum’u andırmaz bizlere.

#
Bahis Sitesi
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
1000TL %100
5.0⭐
2
600TL %100
4.8⭐
3
1500 TL %100
4.8⭐
4
1500 TL %100
4.6⭐
5
1000 TL %100
4.6⭐
6
365TL %100
4.5⭐

Ayrıca, biraz daha az bilinen bir destinasyon arayanlar için de Seyşeller güzel bir tercih olur. Baştan söyleyeyim : Yavru vatanımızın bu kadar güzel olduğunu geç farkettiğim için bin pişmanım. Kıbrıs’taki tarihi zenginliklerin ve Kıbrıs ta gezilecek yerler listemizin çok önemli bir bölümü, Kıbrıs’ın kuzey bölgesinde bin yıllar boyunca birikim sağlamış. Burası, küçük bir sahil aslında. Az bir ihtimal olsa da kabaca tabirle kazık yemeyi kimse istemez. Rezervasyonsuz içeri giremiyorsunuz. Fiyatlar Kıbrıs ortalamasının biraz üzerinde olsa da, eğlencesi ile onu tolere edebiliyor. Ortalama fiyatlar ise, porsiyon menülerde 25-30 TL civarı, içeceklerde ise 10-15 TL arasında değişiyor. Tekrardan örnek verecek olursam; Bir şişe bira 3-4 TL, 1 litre rakı da 25-30 TL civarında olabiliyor. Renkli ve eğleneli bir dünya sizleri bekliyor. Yani ülkeyi, tek bir ada olarak düşünmeyin. Her müşterisiyle ilgilenen, muhabbet eden bir sahibi, harika spesiyalleri (iksirleri) ve kendine özel bir atmosferi olan Cadı’nın Yeri’nde ücretler, Kıbrıs’ta görebileceğiniz en uygun ücretler olacaktır. Kıbrıs’ta alkol fiyatları nasıldır ? Kıbrıs’ta görmediğim kadar bira çeşidi mevcut bu barda. Menüsü Magosa’da görmediğim kadar zengin, çalışanları aşırı ilgili ve kibar.

De Molay Bar, muazzam tarihi dokusu ve canlı müzikleriyle Magosa’da eğlenilecek yerlerin başında gelir benim için. Ad ve soy ad bilgilerinizin yanı sıra cinsiyet, adresiniz, posta kodunuz, şehir ve ülke bilgileriniz, kullanacağınız para birimi, doğum tarihi ve cep telefonu gibi bilgiler, kişisel bilgi kategorisindedir. Ateşli dans ve sahne gösterilerinin yanı sıra çılgın beach partileri ile eğlenceyi de en üst düzeyde tutmayı başarmışlar. Güvenlik en üst seviyede, aynı şekilde hizmet de en üst seviyede tutuluyor. Sanırım Girne’de gördüğüm en kalabalık nüfusu kaldırabilen kulüp burası. Girne’de şehrin cazibesi, gecelerin bitmesine izin vermiyor. Kıbrıs Magosa’dan Lefkoşa’ya, Girne’den Dipkarpaz’a kadar gezilebilecek her noktayı görüp sizin için anlattım. Kıbrıs ta gece kulüplerini, Kıbrıs Gece Kulüplerini, barlarını şehir şehir bu yazımda sizin için anlattım. Özellikle Aralık ayında yani Noel zamanı, birçok etkinliğe sahip bir şehir Bled. Hadi lafı daha fazla dolandırmadan sizlerle beraber ufak bir Kıbrıs Turu ve Kıbrıs Tatili yapalım.