Cratos Premium Port Hotel & Gazino

Mimari projesini antik kente uyumlu bir şekilde yapan ve geçmişten geleceğe uzanan konforlu bir otel olan Dome Hotel & gazino size antik bir kentte doğa ile iç içe tatil yapma imkanı sunmaktadır. Denize sıfır konumu ile Girne’nin kalbinde, şehrin bütün güzellikleriyle iç içe olan Rocks Hotel & gazino size sıra dışı bir tatil fırsatı sunuyor. Bunun yanı sıra isteğiniz üzerine çay-kahve yapma imkanı da sunulmaktadır. Plajın yanı sıra açık ve kapalı olmak üzere toplamda 8340 m2’lik geniş havuzları ve aquaparkı ile de sınırsız bir havuz eğlencesi sunmaktadır. Konsept dahilinde yapılan yiyecek ve içecek sunumlarının yanı sıra temalı büfe, diyet büfe, vejetaryen ve çocuk büfeleri de mevcuttur. 1500 m2’lik genişliği ile Kıbrıs’ın en büyük çocuk kulubü özelliği taşıyan Moppet Kids Club, çocuklar için özel yüzme havuzu, restoran, amfi tiyatro, sinema, su parkı ve birbirinden eğlenceli aktivite alanlarına sahiptir.

#
Bahis Sitesi
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
1000TL %100
5.0⭐
2
600TL %100
4.8⭐
3
1500 TL %100
4.8⭐
4
1500 TL %100
4.6⭐
5
1000 TL %100
4.6⭐
6
365TL %100
4.5⭐

Ayrıca otelde hem çocuklar hem de yetişkinler için açık ve kapalı yüzme havuzları da mevcuttur. Bled kasabasının merkezinde hediyelik eşya veya yerel ürün alışverişlerinizi yapmak için birçok seçenek mevcut. Kıbrıs’ın Girne şehir merkezinde bulunan otel havaalanına 35 km uzaklıktadır. Çocuk havuzu, aile suit havuzları, ısıtmalı havuz, villa havuzu, bahçe villa havuzu ve süs havuzu gibi farklı alternatifleri bulunan Concorde sayesinde siz de en keyifli havuz deneyimini yaşayabilirsiniz. Ocean Suit Odalar: Havuz ve deniz manzaralı bu odalar 60 m2 büyüklüğe sahip olup 1 oda, 1 banyo ve açılabilir oturma grubundan oluşmaktadır. Köşe Suit Odalar: 1 oda, 1 banyo ve açılabilir bir oturma grubundan oluşan bu odalar 60 m2 büyüklüktedir. Panoramik Suit Odalar: 60 m2’lik genişliği ve maksimum 3 kişinin konaklama yapabildiği bu odalar 270 derecelik muhteşem bir manzaraya sahiptir.

Muhteşem deniz ve dağ manzaralı odaları rahatlamanız için gerekli olan tüm konfora sahiptir. Giriş katında yer alan bu suitler geniş bir terasa ve bahçeye sahiptir. Promosyon çevrim işlemine tabi tutulur ve bu işlemden sonra paket olarak çekilir ya da sitenin herhangi bir alanına, hesaplar arası transfer ile gönderilir. Bellapais Manastırı, Beşparmak Dağları’nın eteğinde, deniz seviyesine 620 metre yüksekliğinde olan düz bir alana konumlandırılmış. Direk havuz ve deniz manzaralı olan odalar 1 banyo, 1 oda ve açılabilir oturma grubundan oluşmaktadır. Akdeniz’in ve Beşparmak Dağları’nın muazzam manzaralı balkonlarıyla keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Deluxe Deniz Manzaralı Odalar: 1 oda ve 1 balkondan oluşan bu odalar her sabah sizi enfes deniz manzarasıyla karşılamaktadır. 1 oda ve 1 banyodan oluşan odalar yandan deniz manzaralıdır. Maksimum 3 kişinin konaklama yapabildiği bu odalar bahçe manzaralıdır.